FORUM HAPPO.CZ

Happo portál a novinky => Novinky => Téma založeno: Stitch 08 Únor, 2018, 00:42:24 dopoledne

Název: Novinky a budoucí změny
Přispěvatel: Stitch 08 Únor, 2018, 00:42:24 dopoledne
Ahoj všem,

Přináším sadu novinek a změn, které Happo potkaly nebo v nejbližší době potkají.
 
Zaprvé, celý web byl přepnut do SSL protokolu. To by se mělo vyznačovat https v adrese a zeleným zámečkem v prohlížeči, který informuje o zabezpečeném připojení. S nasazením SSL byla mobilní aplikace asi 3 dny mimo provoz. Ovšem vydali jsme aktualizaci, tudíž momentálně by už mělo být vše v pořádku. Zabezpečení se týká všech stránek kromě hentai galerie.

Na to hned navážu oznámením o rušení hentai galerie. Galerie bude dostupná do konce února. Poté bude odstavena a postupně zrušena. Pokud tedy máte zájem o nahrané obrázky, tak máte čas jen do konce února. Od dnešního dne je také pozastaven jakýkoliv upload obrázků do hentai galerie.

Drobným rozšířením prošla i zeď, na které se od nynějška objevují i záznamy o sledování anime vašimi přáteli. V podstatě se jedná o upozornění, jaké anime v daný den vaši přátelé sledovali a případně kolik epizod za ten den zhlédli.

Změnami prošly i stránky zobrazující anime tituly. V prvé řadě došlo k vyčlenění popisku (krátké anotace anime), který je teď hned viditelný a zjednodušení práce (vkládání/odebírání) s animelistem. Zároveň přehled epizod nyní slouží i pro rychlé zaznačení epizod, které jste viděli.

A v neposlední řadě, v nejbližších měsících chystáme nasazení nového opatření pro zajištění zpracováním osobních údajů, tudíž se mohou měnit položky v profilu a některé funkce na stránce. O vydání prohlášení a souhlasu se zpracováním osobních údajů budete včas informování