Poslední příspěvky

Stran: 1 [2] 3 4 ... 6
11
Novinky / Level system
« Poslední příspěvek od Stitch kdy 24 Leden, 2016, 19:15:08 odpoledne  »
Je leden a je už na čase přinést první porci novinek pro letošní rok. Dlouho jsme nevěděli co s body, které tak vehementně sbíráte. No a tak abychom bodíky nějak využily a zároveň si trochu zahráli, zavedli jsme level systém. Nyní můžete díky bodům zkušeností zvyšovat svůj level a dokázat jací jste otaku. Body zkušeností můžete i nadále sbírat dle dříve definovaných pravidel.
V řadě další došlo k drobným úpravám v ocenění, které máme připraveny pro další update. Mimo tyto zásadní věci došlo také k přeorganizování uživatelských profilů a nasazení wysiwyg editoru.
12
Novinky / Ohlédnutí za rokem 2015
« Poslední příspěvek od Stitch kdy 28 Prosinec, 2015, 16:54:36 odpoledne  »
Rok se s rokem sešel a opět přináším malý souhrn, co se v letošním roce událo zajímavého na našem serveru.
Letos jsme se hlavně zaměřili na opravu drobností, plnění databází a opětovné zprovoznění anime galerie, což se nám všechno více méně povedlo.

Statistika k 28.12.2015:
  • Anime v databázi 8803 (o celkovém počtu epizod 137727)
  • Postav v databázi 1977
  • Nahraných titulků od skupin a uživatelů 31
  • Soundtracků a alb v databázi 5199
  • Vizuálních novel v databázi 157
  • Registrovaných uživatelů 721
  • Celkem vložených hodnocení 3655
  • Celkem vložených komentářů 299
  • Celkem vložených videí 183
  • Obrázků v galerii 728
  • Obrázků v henati galerii 2685
A co plánujeme na rok 2016. Během ledna/února chceme přinést malé zpestření, které bude tak trochu překvapení. Dále se chceme zaměřit na zdokonalení stávajících služeb a drobně je rozšířit. Také se chceme zaměřit na kompletní předělání stránek pro překladatelské skupiny a zkomfortnit nahrávání překladů.
Plánů máme hodně a v tuto chvíli vlastně ještě přesně nevíme, které z nich budeme v tomto roce chtít zrealizovat. Veškeré detaily se budete průběžně dozvídat během následujícího roku.

Tímto také děkuji všem moderátorům, kteří se podílejí na chodu webu.

Na závěr bych chtěl za sebe, i za celý tým Happo poděkovat za vaši přízeň a doufáme, že nás i v tom nastávajícím roce budete nadále navštěvovat a podporovat.
13
Všeobecná diskuze o Anime / Re:První anime
« Poslední příspěvek od Daikichi kdy 10 Prosinec, 2015, 13:42:02 odpoledne  »
Já začal klasicky Pokémoni, Digimoni, Král šamanů, Naruto a pak jsem přešel na kračí sérky.
14
Všeobecná diskuze o Anime Postavách / Re:Nejoblíbenější postava z Anime
« Poslední příspěvek od Daikichi kdy 10 Prosinec, 2015, 13:40:32 odpoledne  »
Rozhodně Nagato Yuki, ten mimoň je prostě úžasjne :D :D
15
Všeobecná diskuze o Anime / Re:První anime
« Poslední příspěvek od Stitch kdy 23 Listopad, 2015, 22:29:29 odpoledne  »
No jo, Kouta, to byl slušnej magor do zbraní.
Já k HOTD prakticky přišel jako "slepej k houslím", jednou mi to spolužák ještě na střední natáhnul do počítače, a když jsem to poprvé viděl, tak jsem se nestačil divit. :D Ale vlastně díky němu jsem se tak dostal k anime a ke všemu, co k tomu patří.
16
Všeobecná diskuze k Vizuálním novelám / Vizuální novela pro začátečníka
« Poslední příspěvek od Daikichi kdy 23 Listopad, 2015, 20:20:35 odpoledne  »
Ahojte, rád bych si zahrál nějakou vizuální novelu, ale nejsem v tom moc zběhlý. Popravdě jsem hrál jen jednu Planetarian a to asi před 3 roky. Mohly byste mi doporučit nějakou VN pro zelenáče?
17
Všeobecná diskuze o Anime / Re:První anime
« Poslední příspěvek od Daikichi kdy 23 Listopad, 2015, 20:10:03 odpoledne  »
Jo, Haruhi je skvělá!!! Mám strašně rád charaktery jako je Haruhi Suzumiya :D
Tak HOTD jo :D :D :D to sis ani lepší anime pro začátek nemohl vybrat :D Hrozně se mi tam líbil Kouta, jak pořád vyráběl ty kvéry a jak to všechno akčně prožíval :D a Saeko, ta byla kus  ;D
18
Všeobecná diskuze o Anime / Re:První anime
« Poslední příspěvek od Stitch kdy 21 Listopad, 2015, 17:11:20 odpoledne  »
No, tak mým prvním, jakožto ofiko anime, bylo High School of the Dead. Ze začátku jsem to ale moc pozitivně nevnímal. Až jsem to viděl potřetí, tak jsem se teprve vrhnul na další anime tituly :D
Jinak za Haruhi velice chválím, protože to je jedno z mých nejoblíbenějších anime a docela mě překvapuje, že někdo začal svůj anime fan boom právě na Haruhi.
19
Návrhy a připomínky / Návrhy a nápady
« Poslední příspěvek od Stitch kdy 21 Listopad, 2015, 01:19:46 dopoledne  »
V případě, že máte jakékoliv nápady co byste tady na Happu uvítali za fičuru, můžeme se o nich pobavit v tomto vlákně.
20
Všeobecná diskuze o Anime / První anime
« Poslední příspěvek od Daikichi kdy 21 Listopad, 2015, 01:07:51 dopoledne  »
Čaute,  tak mě napadá, jaké bylo vaše úplně první anime co jste viděli? Samozřejmě nemám na mysli pokemony a tak, ale třeba něco co jste viděli poprvý v japonštině a tak  ;D Moje uplně první bylo asi před pěti lety Haruhi Suzumiya. To bylo tak super že jsem anime úplně propadl :D
Stran: 1 [2] 3 4 ... 6