Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Debil

Stran: [1]
1
Návrhy a připomínky / Re:Pár chyb
« kdy: 21 Leden, 2018, 02:46:46 dopoledne  »
ještě tu mám chybu v zobrazování... viz obr.
(Identifikátor sestavení: Mozilla/5.0 (X11; Linux x86_64; rv:52.0) Gecko/20100101 Firefox/52.0)
- vyhledávací pole není tam co je lupa ale pod selectem

2
Návrhy a připomínky / Re:Pár chyb
« kdy: 18 Leden, 2018, 16:04:54 odpoledne  »
Tak jsem se sem zas jednou přišel mrknout.
Ahoj.
Měl bych pár zajímavých chyb:
1) Je zajímavé, že zmenšeniny hentai obrázků mohou vidět i nepřihlášení uživatelé - http://anime.happo.cz/uzivatel.php?user=Debil , zatímco do galerie již přístup nemají - http://galerie-hentai.happo.cz/18.html
2) Opravdu je dobré s novým heslem posílat uživateli i ostatní informace potřebné k přihlášení, jako třeba přihlašovací nick? Kdokoliv kdo ten mail odchytne, bude mít vše potřebné k přihlášení...
3) http://galerie-hentai.happo.cz/galerie-upload.php :
Kód: [Vybrat]
Chyba dotazu na DB!1 (Table 'd32419_happo.galerie_kategorie' doesn't exist)
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/32419/virtual/www/class/class.hentaigalerie.php on line 364

3
Návrhy a připomínky / Re:Pár chyb
« kdy: 25 Leden, 2014, 21:58:37 odpoledne  »
Vážený administrátore.
Dlouho jsem přemýšlel, zda má či nemá na váš poslední příspěvek cenu odpovídat.

Informace:
Citace
Uvědomili jsme si, že na českém internetu je sice spousta blogů a fanwebů, ale žádný neobsahuje takový rozsah anime a hlavně přehlednost, kterou se právě tímto snažíme nabídnout.

To, že v čechách existuje jediná databáze anime, to také vím. V informacích tuto skutečnost nepopírám

Jinak konkurence samozřejmě nevadí, ale když se koukneš na zahraniční weby, neznám žádnou dvojici, která by si byla tak vizuálně podobná.
Kdybych si vzal takovou inspiraci ze stránek své banky, opravdu nevím jak by se tvářila ale mám dojem, že by to bylo podobné jako když si jistá asistenční služba udělala nátěr podobný policejním autům. Ale dost už, o tomhle se nemá smysl bavit. (barva určena přez screenshot a Gimp)

Hurá, zdá se že odkaz u citace funguje, přestože jsem to dělal tak nějak na koleně dle jiného fóra a časový údaj počítal kalkulačkou (zde v úpravách přez Vložit citaci to nelze, nebo alespoň mě to nebralo).

4
Návrhy a připomínky / Re:Pár chyb
« kdy: 12 Leden, 2014, 14:23:15 odpoledne  »
Vážený administrátore,
nesnažím si vylívat zlost (vlastně ani nevím zda zlost mám). Dokonce se tu ani nesnažím propagovat konkurenci. Nicméně kdokoliv uvidí oba portály si jistě udělá sám obrázek o tom jak to je, bez ohledu nad tím jak moc se tomu bráníte. Ta ... říkejme tomu tedy Inspirace je více než zjevná.

Vlastně mne Vaše reakce dosti překvapila, neboť jsem zvyklý spíše na mazání příspěvků, jež se adminům/moderátorům nelíbí. Zvlášť pokud se dotknou ožehavých témat jako je toto.

PS: pokud ty příspěvky jsou opravdu Vaše, pak se za tuto konkrétní věc omlouvám (omluva je ale platná pouze na toto a za daných podmínek) - a zároveň, pokud tomu tak je, pak to znamená, že jste ale dobře věděl, že v čechách již máme portály s "takovým rozsahem anime", byť to je v informacích popíráno.

5
Návrhy a připomínky / Pár chyb
« kdy: 12 Leden, 2014, 07:15:39 dopoledne  »
Tak, docela mne zajímá jak dlouho tu můj  příspěvek vydrží a částečně i proto, jsem se rozhodl zde přispět (a z toho jediného důvodu se i registrovat).
Těžko říct kde, admin tohoto serveru přišel na moudra popsaná v 'informacích' (http://anime.happo.cz/informace.php).

Třeba věta:
Happo nekonkuruje žádnému webu o anime či vizuálních novelách plnému novinek, recenzí a jiných článků.

V roce 2012 a neberu-li v potaz stránky, odkud je většina webu happo.cz evidentně zkopírována, byl tuším i otakuland.cz zaměřen na informace o anime a proto jakýkoliv jiný význam věty, než: je správná protože tento server moc informací neobsahuje, je bezpředmětný.

Pokud se nechci obsáhle rozepisovat, pak shrnu chyby na happo.cz takto:
1) Absolutní většina informací, zde obsažená pochází z jiného českého portálu, jenž se věnuje stejné problematice podstatně déle
2) Značná část vizuální stránky je taktéž odkoukaná z onoho zatím nejmenovaného českého portálu

ad. 1: mám dokonce dojem, že včetně nekterých přispěvků ve fóru (kde bylo jen upraveno jméno)

Stran: [1]